2022–2023-as magyar labdarúgókupa
2022–2023-as MOL Magyar Kupa (2022–2023) | |||
Adatok | |||
Csapatok | 128 (1 szövetségből) | ||
Címvédő | Ferencvárosi TC (24. cím) | ||
Győztes | Zalaegerszegi TE (1. cím) | ||
|
A MOL Magyar Kupa 2022–2023-es kiírása. Ez a kupa 83. kiírása, harmadszor MOL Magyar Kupa néven. A döntőre 2023. május 3-án kerül sor a Puskás Ferenc Arénában. A legtovább jutó megyei csapatok az Amatőr Kupáért szállnak harcba. A Ferencváros története 24. kupagyőzelmét aratta az előző sorozat végén, miután a döntőben 3–0-ra legyőzte a Paks csapatát.
A sorozatot 160 csapat kezdte meg, a 12 NB I-es és 20 NB II-es klub mellett az összes olyan NB III-as sportszervezet is, amely nem indított csapatot az élvonalban vagy a másodosztályban. A három legmagasabb osztály 78 csapata mellett a megyei osztályokból 82 együttes vett részt a sorozatban, amelyek a 2021/2022-es Megyei Kupában a legjobban szerepeltek.[1]
A kupát története során először a Zalaegerszegi TE nyerte meg, miután a 2023. május 3-án rendezett döntőben hosszabbítást követően 2–0 arányban legyőzte a Budafok csapatát.[2]
Lebonyolítás
A 3. fordulóban a 2022–2023. évi elsőosztályú bajnokságban szereplő 12 csapat kiemelt, tehát nem kerülhetnek össze egymással, viszont a 4. fordulóban már igen. A kupa minden párharca egy mérkőzésen dőlt el.[3] Ha a rendes játékidőben nem születik döntés, akkor 2x15 perc hosszabbítás következik, ha ezek után sincs győztes, akkor büntetőpárbaj jön.
6. forduló (főtábla 1. forduló) (128 csapat) |
|
---|---|
7. forduló (főtábla 2. forduló) (64 csapat) |
|
8. forduló (főtábla 3. forduló) (64 csapat) |
|
9. forduló – legjobb 32 (főtábla 4. forduló) (32 csapat) |
|
Nyolcaddöntő (főtábla 5. forduló) (16 csapat) |
|
Negyeddöntő (főtábla 6. forduló) (8 csapat) |
|
Elődöntő (főtábla 7. forduló) (4 csapat) |
|
Döntő (főtábla 8. forduló) (2 csapat) |
|
Fordulók, időpontok és gólok száma
Forduló | Hivatalos játéknap(ok) | Csapatok | Mérkőzések | Összes gól | Gólátlag |
---|---|---|---|---|---|
6. forduló (főtábla 1. forduló) | 2022. augusztus 6. 2022. augusztus 7. | ||||
7. forduló (főtábla 2. forduló) | 2022. augusztus 27. 2022. augusztus 28. | ||||
8. forduló (főtábla 3. forduló) | 2022. szeptember 17. 2022. szeptember 18. | ||||
9. forduló – legjobb 32 (főtábla 4. forduló) | 2022. október 18. | ||||
Nyolcaddöntő (főtábla 5. forduló) | 2023. február 2. | ||||
Negyeddöntő (főtábla 6. forduló) | 2023. február 28. | ||||
Elődöntő (főtábla 7. forduló) | 2023. április 5. | ||||
Döntő (főtábla 8. forduló) | 2023. május 3. |
Induló csapatok
Csapat | Település | Megye | Hazai pálya |
---|---|---|---|
Budapest Honvéd | Budapest | Pest | Bozsik József Stadion |
Debreceni VSC | Debrecen | Hajdú-Bihar | Nagyerdei stadion |
Ferencvárosi TC | Budapest | Pest | Groupama Aréna |
Kecskeméti TE Hufbau | Kecskemét | Bács-Kiskun | Széktói Stadion |
Kisvárda Master-Good FC | Kisvárda | Szabolcs-Szatmár-Bereg | Várkerti Stadion |
Mezőkövesd Zsóry FC | Mezőkövesd | Borsod-Abaúj-Zemplén | Mezőkövesd Városi stadion |
MOL Fehérvár FC | Székesfehérvár | Fejér | MOL Aréna Sóstó |
Paksi FC | Paks | Tolna | Fehérvári úti stadion |
Puskás Akadémia | Felcsút | Fejér | Pancho Aréna |
Újpest FC | Budapest | Pest | Szusza Ferenc Stadion |
Vasas FC | Budapest | Pest | Illovszky Rudolf Stadion |
Zalaegerszegi TE FC | Zalaegerszeg | Zala | ZTE Aréna |
Csapat | Megyei osztály | Település | Megye | Hazai pálya |
---|---|---|---|---|
Fővárosi Vízművek SK | 1. osztály | Budapest | Pest | Fővárosi Vízművek SK Sporttelep |
Balatonszepezdi ÖKSC | 2. osztály | Balatonszepezd | Veszprém | Balatonszepezdi Sportpálya |
Pápai Perutz FC | 1. osztály | Pápa | Veszprém | Perutz Stadion |
ASR Gázgyár | 1. osztály | Budapest | Pest | Sujtás utcai sportpálya |
BTE Felsőzsolca | 1. osztály | Felsőzsolca | Borsod-Abaúj-Zemplén | Felsőzsolca Sportpálya |
Gerjeni SK | 1.osztály | Gerjen | Tolna | Atomerőmű Sporttelep |
Lenti TE SE | 1. osztály | Lenti | Zala | Lenti Sportpálya |
XV. Kerületi Issimo SE | 1. osztály | Budapest | Pest | Bánka Kristóf Sportközpont, Műfüves Edzőpálya |
Nagybajom AC | 1. osztály | Nagybajom | Somogy | Nagybajomi Sportpálya |
Cigánd SE | 1. osztály | Cigánd | Borsod-Abaúj-Zemplén | Cigánd Városi Stadion |
Tállya KSE | 1. osztály | Tállya | Borsod-Abaúj-Zemplén | Községi Sporttelep |
Ibrány SE | 1. osztály | Ibrány | Szabolcs-Szatmár-Bereg | Ibrány Sportpálya |
Mátészalkai MTK | 1. osztály | Mátészalka | Szabolcs-Szatmár-Bereg | Mátészalkai Városi Sporttelep |
Encs VSC | 1. osztály | Encs | Borsod-Abaúj-Zemplén | Encs Városi Sportközpont |
Berkenye SE | 1. osztály | Berkenye | Nógrád | Berkenye SE Sporttelep |
Nagyecsed RSE | 1. osztály | Nagyecsed | Szabolcs-Szatmár-Bereg | Szatmári utcai Stadion |
Salgótarjáni BTC | 1. osztály | Salgótarján | Nógrád | Szojka Ferenc Stadion |
Bagi TC '96 | 2. osztály | Bag | Pest | Bagi Sportpálya |
Monostorpályi SE | 1. osztály | Monostorpályi | Hajdú-Bihar | Monostorpályi Sportpálya |
Sajóbábonyi Vegyész SE | 1. osztály | Sajóbábony | Borsod-Abaúj-Zemplén | Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya |
Kumánia Kisújszállás | 1. osztály | Kisújszállás | Jász-Nagykun-Szolnok | Porcsalmi Lajos Sporttelep |
Szegedi VSE-G-Falc Kft. | 1. osztály | Szeged | Csongrád-Csanád | Szegedi VSE Stadion |
Rákosmente FC | 1. osztály | Budapest | Pest | RKSK sportpálya |
Mezőkovácsházi TE | 2. osztály | Mezőkovácsháza | Békés | Sári Ferenc Sportközpont |
VS Dunakeszi | 1. osztály | Dunakeszi | Pest | Kinizsi Sportpálya |
Tiszaföldvár SE | 1. osztály | Tiszaföldvár | Jász-Nagykun-Szolnok | Tiszaföldvári Sportpálya |
Péceli SSE | 2. osztály | Pécel | Pest | Péceli Sportpálya |
Mezőmegyer SE | 2. osztály | Mezőmegyer | Békés | Mezőmegyeri sportpálya |
Rákospalotai EAC | 1. osztály | Rákospalota | Pest | Budai II László Stadion |
Lajosmizsei VLC | 1. osztály | Lajosmizse | Bács-Kiskun | Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum |
Törökszentmiklósi FC-Veteriner | 1. osztály | Törökszentmiklós | Jász-Nagykun-Szolnok | Törökszentmiklósi Városi Sporttelep |
Sárvári FC | 1. osztály | Sárvár | Vas | Sárvár FC Sporttelep |
Nyergesújfalu SE | 1. osztály | Nyergesújfalu | Komárom-Esztergom | Tó utcai Sportpálya |
Duvenbeck Hegyeshalom | 2. osztály | Hegyeshalom | Győr-Moson-Sopron | Hegyeshalmi Sportpálya |
Tarr Andráshida SC | 1. osztály | Zalaegerszeg | Zala | Andráshida SC Sporttelep |
Tatai AC | 1. osztály | Tata | Komárom-Esztergom | Új TAC Sportpálya |
Péti MTE | 1. osztály | Pétfürdő | Veszprém | Pétfürdői Sportpálya |
FSC Hegykő | 1. osztály | Hegykő | Győr-Moson-Sopron | Hegykői Sportpálya |
Ercsi Kinizsi SE | 1. osztály | Ercsi | Fejér | Ercsi Kinizsi Sportpálya |
Kadarkút VSK | 1. osztály | Kadarkút | Somogy | Kadarkút Községi SK Sporttelep |
Sport36 Komlói Bányász | 1. osztály | Komló | Baranya | Komlói Bányász Stadion |
Balatonlelle SE | 1. osztály | Balatonlelle | Somogy | Balatonlellei Sporttelep |
Nagyatádi FC | 1. osztály | Nagyatád | Somogy | Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum |
Máv Előre FC Főnix | 1. osztály | Székesfehérvár | Fejér | Baracskai Sportpálya |
Vajta RSC | 3. osztály | Vajta | Fejér | Vajtai Sportpálya |
K. Ócsárd SE | 2. osztály | Ócsárd | Baranya | Ócsárdi Sportpálya |
Semjénháza SE | 1. osztály | Semjénháza | Zala | Semjénháza Sporttelep |
B Build Mohács | 1. osztály | Mohács | Baranya | Mohácsi Sporttelep |
Bölcskei SE | 1. osztály | Bölcske | Tolna | Bölcskei Sportpálya |
Király SE | 1. osztály | Szombathely | Vas | Király Sportlétesítmény |
Pomáz-ICO SE | 2. osztály | Pomáz | Pest | Pomázi Sportpálya |
Abda SC VVFK-Bau | 1. osztály | Abda | Győr-Moson-Sopron | Abda SC sporttelep |
Mátraderecskei SE | 2. osztály | Mátraderecske | Heves | Mátraderecskei Sportpálya |
Vác VLSE* | 1. osztály | Vác | Pest | Vác Városi Stadion |
Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő | 1. osztály | Gárdony | Fejér | Agárd Parkerdő Sportpálya |
Létavértes SC ’97 | 1. osztály | Létavértes | Hajdú-Bihar | Debreceni utcai Sportpálya |
Nagydobosi LSE | 2. osztály | Nagydobos | Szabolcs-Szatmár-Bereg | Nagydobos Községi Sportpálya |
Újfehértó SE | 1. osztály | Újfehértó | Szabolcs-Szatmár-Bereg | Téglási Sportpálya |
Silver Tüzép-Karancslapujtő | 1. osztály | Karancslapujtő | Nógrád | KSE Karancslapujtő Sporttelep |
Balkányi SE | 1. osztály | Balkány | Szabolcs-Szatmár-Bereg | Sport utcai Stadion |
Kalocsai FC | 1. osztály | Kalocsa | Bács-Kiskun | Molnár Ferenc Sport- és Szabadidőközpont Kalocsa |
Testvériség-Újpalota SE | 1. osztály | Budapest | Pest | Barátság Sporttelep |
Kiskunfélegyházi TSI | 1. osztály | Kiskunfélegyháza | Bács-Kiskun | Honvéd Sporttelep |
Bugyi OBO SE | 1. osztály | Bugyi | Pest | Bugyi SE Sporttelep |
Kecskeméti LC | 1. osztály | Kecskemét | Bács-Kiskun | Műkertvárosi Sportcentrum füves pálya |
Dabas-Gyón FC | 3. osztály | Dabas | Pest | Dabas-Gyón Sporttelep |
Székkutas TC | 2. osztály | Székkutas | Csongrád-Csanád | Székkutasi Sportcentrum |
Kecel FC | 1. osztály | Kecel | Bács-Kiskun | Béke téri sporttelep |
Deszk SC | 1. osztály | Deszk | Csongrád-Csanád | Deszki Sportpálya |
Rábapatyi KSK | 1. osztály | Rábapaty | Vas | Rábapatyi Sportpálya |
Edeltech-Ugod SE | 2. osztály | Ugod | Veszprém | Ugodi Sportpálya |
Mezőörs KSE | 2. osztály | Mezőörs | Győr-Moson-Sopron | Mezőörsi Sportpálya |
SZA-BI Qualit Ménfőcsanak | 1. osztály | Ménfőcsanak | Győr-Moson-Sopron | ESK Ménfőcsanak Sporttelep |
Tutitextil-Körmend VSE | 2. osztály | Körmend | Vas | Körmendi VSE Sporttelep |
Úrkút SK | 1. osztály | Úrkút | Veszprém | Úrkút Sporttelep |
Caola SC Sopron | 1. osztály | Sopron | Győr-Moson-Sopron | Sopron Városi Stadion |
Söpte SE | 1. osztály | Söpte | Vas | Söptei Sportpálya |
Devecseri SE | 1. osztály | Devecser | Veszprém | Devecseri Sportpálya |
Rábaszentandrás SE | 2. osztály | Rábaszentandrás | Győr-Moson-Sopron | Rábaszentandrási Sportpálya |
Zalaszentgróti VFC | 1. osztály | Zalaszentgrót | Zala | Zalaszentgróti Sporttelep |
Sárosd NKSC | 1. osztály | Sárosd | Fejér | Sárosd Sportpálya |
Dunaharaszti MTK | 1. osztály | Dunaharaszti | Pest | Dunaharaszti Sportpálya |
Pécsi VSK | 1. osztály | Pécs | Baranya | PVSK Sporttelep |
Szepetnek SE | 1. osztály | Szepetnek | Zala | Szepetnek SE Sporttelep |
Bonyhád VLC | 1. osztály | Bonyhád | Tolna | Bonyhád VLC Sporttelep |
43. sz. Építők SK | 1. osztály | Budapest | Pest | Hévízi út, Műfüves Edzőpálya |
Pécsvárad SE-Prosport.hu | 1. osztály | Pécsvárad | Baranya | Dr. Kófiás Mihály Városi Sporttelep |
Edelény-Borsodszer | 2. osztály | Edelény | Borsod-Abaúj-Zemplén | Kastélykerti Sportpálya |
Balmazújvárosi FC | 1. osztály | Balmazújváros | Hajdú-Bihar | Balmazújváros Városi Sportpálya |
Hidasnémeti VSC | 1. osztály | Hidasnémeti | Borsod-Abaúj-Zemplén | Hidasnémeti Sportcentrum |
*A Magyar Kupában az indulási jog az előző idény NB III-as tagság alapján a Vác FC-t illette meg, nem a Vác VLSE-t, amely a Pest megyei I. osztályú bajnokságba benevezett az előttünk álló bajnokságra. A Vác FC-nek már nincs játékosa, sem edzője, így nem tud kiállni a mérkőzésre.[4]
Eredmények
Jelmagyarázat:
- A párharcokból a vastaggal jelölt csapatok jutottak tovább.
- b.u. – büntetőrúgások utáni eredmény
- h.u. – 2×15 perc hosszabbítás utáni eredmény
6. forduló (főtábla 1. forduló)[5]
eredmény | ||
---|---|---|
Fővárosi Vízművek SK | Füzesgyarmati SK | 2-2 b.u.: 1-3 |
Balatonszepezdi ÖKSC | Pápai Perutz FC | 1-0 |
ASR Gázgyár | Körösladányi MSK | 4-1 |
BTE Felsőzsolca | Bánk-Dalnoki-Vác VLSE | 1-0 |
Gerjeni SK | Lenti TE SE | 1-7 |
XV. Kerületi Issimo SE | Nagybajom AC | 3-2 |
Cigánd SE | Tállya KSE | 2-0 |
Ibrány SE | Mátészalkai MTK | 0-0 b.u.: 3-4 |
Encs VSC | Eger SE | 2-3 |
Berkenye SE | Termálfürdő FC Tiszaújváros | 1-4 |
Nagyecsed RSE | Balassagyarmati VSE | 0-1 |
Salgótarjáni BTC | Debreceni EAC | 1-3 |
Bagi TC '96 | Tiszafüred VSE | 2-4 |
Monostorpályi SE | Sajóbábonyi Vegyész SE | 2-1 |
Kumánia Kisújszállás | Szegedi VSE-Pizzamonster | 0-2 |
Szolnoki MÁV FC | Makó FC | 1-0 |
Rákosmente FC | Jászberényi FC | 1-4 |
Mezőkovácsházi TE | VS Dunakeszi | 1-5 |
Tiszaföldvár SE | Erzsébeti Spartacus MTK LE | 0-6 |
Péceli SSE | Meton-FC Dabas SE | 0-2 |
Mezőmegyer SE | Rákospalotai EAC | 2-3 |
Lajosmizsei VLC | Törökszentmiklósi FC-Veteriner | 2-0 |
Sárvári FC | Nyergesújfalu SE | 1-5 |
Duvenbeck Hegyeshalom | III. Kerületi TVE | 0-5 |
Tarr Andráshida SC | Bicskei TC | 2-6 |
Tatai AC | Péti MTE | 6-1 |
FSC Hegykő | Tatabányai SC | 0-7 |
Ercsi Kinizsi SE | Kaposvári Rákóczi FC | 1-2 |
Kadarkút VSK | Sport36 Komlói Bányász | 3-1 |
Balatonlelle SE | Iváncsa KSE | 0-1 |
Nagyatádi FC | Máv Előre FC Főnix | 1-0 |
Dunaújváros PASE | BKV Előre SC | 5-2 |
Vajta RSC | K. Ócsárd SE | 0-3 |
Semjénháza SE | Budaörsi SC | 0-1 |
B Build Mohács | Szekszárdi UFC | 0-3 |
Bölcskei SE | Érdi VSE | 2-1 |
Király SE | VLS Veszprém | 2-0 |
Pomáz-ICO SE | Abda SC VVFK-Bau | 2-2 b.u.: 6-7 |
Mátraderecskei SE | Vác VLSE | 3-0* |
Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő | FC Nagykanizsa | 2-3 |
Monor SE | Ceglédi VSE | 1-0 |
Létavértes SC ’97 | FC Hatvan | 0-5 |
Nagydobosi LSE | Újfehértó SE | 0-5 |
Silver Tüzép-Karancslapujtő | Balkányi SE | 6-0 |
Putnok FC | Sényő-Carnifex FC | 2-0 |
Kalocsai FC | Testvériség-Újpalota SE | 1-0 |
Kiskunfélegyházi TSI | Hódmezővásárhelyi FC | 0-5 |
Bugyi-OBO SE | Kecskeméti LC | 1-0 |
Dabas-Gyón FC | Székkutas TC | 1-4 |
Kecel FC | Deszk SC | 0-1 |
Rábapatyi KSK | Komáromi VSE | 1-3 |
Edeltech-Ugod SE | Mezőörs KSE | 1-5 |
Let's do it Technoroll - Teskánd KSE | BVSC-Zugló | 0-7 |
SZA-BI Qualit Ménfőcsanak | Balatonfüredi FC | 0-2 |
Tutitextil-Körmend VSE | Zsámbéki SK | 0-8 |
Úrkút SK | Caola SC Sopron | 2-0 |
Söpte SE | Devecseri SE | 4-1 |
Rábaszentandrás SE | Zalaszentgróti VFC | 0-3 |
Sárosd NKSC | Dunaharaszti MTK | 1-2 |
Pécsi VSK | Szepetnek SE | 2-0 |
Bonyhád VLC | 43. sz. Építők SK | 2-2 b.u.: 3-4 |
Pécsvárad SE-Prosport.hu | Kelen SC | 1-0 |
Edelény-Borsodszer | Aqua-General - Hajdúszoboszlói SE | 3-1 |
Balmazújvárosi FC | Hidasnémeti VSC | 1-2 |
7. forduló (főtábla 2. forduló)[6]
eredmény | ||
---|---|---|
Monostorpályi SE | Termálfürdő FC Tiszaújváros | 3-1 |
Debreceni EAC | Eger SE | 2-0 |
Silver Tüzép-Karancslapujtő | FC Hatvan | 0-5** |
Újfehértó SE | Facultas-Tiszafüred VSE | 0-2 |
Mátészalkai MTK | Hidasnémeti VSC | 2-0 |
Edelény-Borsodszer | Balassagyarmati VSE | 0-5 |
BTE Felsőzsolca | Cigánd SE | 1-0 |
Mátraderecskei SE | Putnok FC | 1-7 |
Deszk SC | ASR Gázgyár | 3-1 |
Kalocsai FC | Jászberényi FC | 0-2 |
Rákospalotai EAC | Erzsébeti Spartacus MTK LE | 0-2 |
VS Dunakeszi | Szolnoki MÁV FC | 1-2 |
Füzesgyarmati SK | Hódmezővásárhelyi FC | 1-0 |
Székkutas TC | Monor SE | 0-7 |
Úrkút SK | III. Kerületi TVE | 1-4 |
Balatonszepezdi ÖKSC | Komáromi VSE | 0-2 |
Mezőörs KSE | Söpte SE | 4-2 |
Abda SC VVFK-Bau | Zalaszentgróti VFC | 1-2 |
Király SE | BVSC-Zugló | 0-3 |
Nyergesújfalu SE | Tatai AC | 2-0 |
Zsámbéki SK | Bicskei TC | 0-3 |
Dunaharaszti MTK | Bölcskei SE | 1-3 |
Kadarkút VSK | Iváncsa KSE | 0-7 |
Pécsi VSK | Kaposvári Rákóczi FC | 1-2 |
43. sz. Építők SK | FC Nagykanizsa | 0-3 |
Pécsvárad SE-Prosport.hu | Dunaújváros PASE | 3-1 |
K. Ócsárd SE | Nagyatádi FC | 0-6 |
Szegedi VSE-Pizzamonster | Bugyi OBO SE | 5-1 |
Lajosmizsei VLC | Meton-FC Dabas SE | 0-5 |
Tatabányai SC | Balatonfüredi FC | 0-1 |
Szekszárdi UFC | Budaörsi SC | 2-0 |
Lenti TE SE | XV. Kerületi Issimo SE | 3-4 |
**A játékvezető 0-5-ös állásnál félbeszakította a mérkőzést.[7]
8. forduló (főtábla 3. forduló)[8]
Legjobb 32 (főtábla 4. forduló)[9]
eredmény | ||
---|---|---|
MOL Fehérvár FC | Puskás Akadémia FC | 0-1 |
Credobus Mosonmagyaróvári TE 1904 | Kisvárda Master-Good FC | 0-3 |
BTE Felsőzsolca | MTK Budapest FC | 0-6 |
Szombathelyi Haladás | Budapest Honvéd FC | 1-2 |
KolorCity Kazincbarcika SC | Zalaegerszegi TE FC | 0-2 |
Debreceni EAC | Debreceni VSC | 0-4 |
Nyíregyháza Spartacus FC | Vasas FC | 1-2 |
FC Nagykanizsa | Békéscsaba 1912 Előre | 1-4 |
Balatonfüredi FC | Paksi FC | 0-3 |
FC Ajka | Újpest FC | 1-3 |
Budafoki MTE | Szeged-Csanád Grosics Akadémia | 0-0 h.u.: 1-0 |
Erzsébeti Spartacus MTK LE | BFC Siófok | 1-1 h.u.: 3-1 |
Nagyatádi FC | Monor SE | 0-3 |
Győri ETO FC | Kecskeméti TE Hufbau | 1-0 |
Nyergesújfalu SE | Mezőkövesd Zsóry FC | 1-4 |
Iváncsa KSE | Ferencvárosi TC | 2-2 h.u.: 3-2 |
Nyolcaddöntő (főtábla 5. forduló)[10]
eredmény | ||
---|---|---|
Puskás Akadémia FC | Újpest FC | 0-0 b.u.: 5-4 |
Erzsébeti Spartacus MTK LE | Kisvárda Master-Good FC | 0-0 h.u.: 0-1 |
MTK Budapest FC | Mezőkövesd Zsóry FC | 0-2 |
Vasas FC | Budapest Honvéd FC | 2-0 |
Békéscsaba 1912 Előre | Zalaegerszegi TE FC | 0-2 |
Győri ETO FC | Debreceni VSC | 1-1 h.u.: 1-2 |
Monor SE | Paksi FC | 1-5 |
Iváncsa KSE | Budafoki MTE | 1-2 |
Negyeddöntő (főtábla 6. forduló)[11]
eredmény | ||
---|---|---|
Mezőkövesd Zsóry FC | Zalaegerszegi TE FC | 1-4 |
Debreceni VSC | Puskás Akadémia FC | 1-3 |
Paksi FC | Vasas FC | 2-3 |
Budafoki MTE | Kisvárda Master-Good FC | 2-0 |
Elődöntő (főtábla 7. forduló)[12]
eredmény | ||
---|---|---|
Budafoki MTE | Vasas FC | 3-0 |
Zalaegerszegi TE | Puskás Akadémia FC | 0-0 h.u.: 3-2 |
Döntő (főtábla 8. forduló)
eredmény | ||
---|---|---|
Zalaegerszegi TE | Budafoki MTE | 0-0 h.u.: 2-0 |
Góllövőlista
A táblázatban kizárólag azokat a labdarúgókat jelenítjük meg, akik legalább 3 gólt szereztek a kupasorozat főtábláján.
A döntő után frissítve.[13]
Helyezés | Játékos | Csapat | Lőtt gólok |
1. | Beke Péter | Budafoki MTE | 6 |
Horváth Péter | Nagyatádi FC | ||
Lukács Máté | Lenti TE SE | ||
3. | Katona Bence | Putnok FC | 5 |
Kreicz Szilárd | Mezőörs KSE | ||
Suszter László Márk | Iváncsa KSE | ||
Zuigéber Ákos | MTK Budapest FC | ||
7. | Fóris Attila | Deszk SC | 4 |
Hujber Gábor | Söpte SE | ||
Hulicsár Máté | Monor SE | ||
Jerkovic Marko | Nagyatádi FC | ||
Kerék László | Zsámbéki SK | ||
Sóron Tibor | Bicskei TC | ||
Wirth Dániel | ESMTK | ||
14. | Balogh Bence Béla | VS Dunakeszi | 3 |
Bartos Julián | Balassagyarmati VSE | ||
Dinka Kristóf | FC Hatvan | ||
Doncsecz Levente | FC Ajka | ||
Fernand Gouré | Újpest FC | ||
Karácsony Dávid | FC Hatvan | ||
Kelemen László Dávid | XV. Kerületi Issimo SE | ||
Kerekes Krisztián | Debreceni EAC | ||
Kocsis Gergő | FC Tatabánya | ||
Kokenszky Norbert | III. Kerületi TVE | ||
Lettner Lóránt László | Meton-FC Dabas SE | ||
Lukács Raymond | Békéscsaba 1912 Előre | ||
Maka Alex | Iváncsa KSE | ||
Nagy Martin | Lenti TE SE | ||
Novák Richárd | Dunaharaszti MTK | ||
Papp Milán Sándor | Székkutas TC | ||
Rostás Gábor | Monostorpályi SE | ||
Skulka Botond Gyula | Facultas-Tiszafüred VSE | ||
Soós Bence | ESMTK | ||
Varga Barnabás | Paksi FC |
Jegyzetek
- ↑ MOL Magyar Kupa | Így rajtol el a MOL Magyar 1. fordulója. molkupa.hu. (Hozzáférés: 2022. július 16.)
- ↑ A Zalaegerszeg a hosszabbítás utolsó perceiben söpörte be a kupagyőzelmet. NSO. (Hozzáférés: 2023. május 4.)
- ↑ MOL Magyar Kupa: Új lendületet kap a legrégebbi magyar kupasorozat. (Hozzáférés: 2020. szeptember 3.)
- ↑ MOL Magyar Kupa. A Mátraderecske az első továbbjutó. A Vác visszalépett? (magyar nyelven). NB1, NB2, NB3 FOCI, 2022. augusztus 5. (Hozzáférés: 2022. augusztus 6.)
- ↑ MOL Magyar Kupa 1. forduló - MLSZ adatbank. adatbank.mlsz.hu. (Hozzáférés: 2022. augusztus 6.)
- ↑ MOL Magyar Kupa 2. forduló - MLSZ adatbank. adatbank.mlsz.hu. (Hozzáférés: 2022. augusztus 8.)
- ↑ J, V.: MK: öt piros lap és nézőtéri botrány, félbeszakadt egy meccs - NSO (magyar nyelven). NSO.hu, 2022. augusztus 27. (Hozzáférés: 2022. augusztus 28.)
- ↑ MOL Magyar Kupa 3. forduló - MLSZ adatbank. adatbank.mlsz.hu. (Hozzáférés: 2022. augusztus 28.)
- ↑ MOL Magyar Kupa 4. forduló - MLSZ adatbank. adatbank.mlsz.hu. (Hozzáférés: 2022. szeptember 19.)
- ↑ MOL Magyar Kupa 5. forduló - MLSZ adatbank. adatbank.mlsz.hu. (Hozzáférés: 2022. október 20.)
- ↑ MOL Magyar Kupa 6. forduló - MLSZ adatbank. adatbank.mlsz.hu. (Hozzáférés: 2023. február 10.)
- ↑ MOL Magyar Kupa 7. forduló - MLSZ adatbank. adatbank.mlsz.hu. (Hozzáférés: 2023. március 3.)
- ↑ Góllövő lista - MOL Magyar Kupa 5. forduló - MLSZ adatbank. adatbank.mlsz.hu. (Hozzáférés: 2023. február 9.)
- Labdarúgásportál
- Sportportál